اولویت پلیس برخورد با مفاسد اجتماعی باشد

معاون استاندار و فرماندار شهرستان مراغه با تاکید بر رویکرد اجتماع محور پلیس در جامعه گفت: پلیس در راستای ایجاد امنیت پایدار، مبارزه با مفاسد اجتماعی و اخلاق‌مداری را در اولویت خود قرار دهد.

حمید شکری روز پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید انتظامی مراغه افزود: عدالت محوری، عدم تبعیض و اخلاق اسلامی از الزامات فرهنگی و اجتماعی امنیت پایدار در جامعه است که باید مورد توجه پلیس قرار گیرد.

وی ادامه داد: ایجاد نظم و امنیت در مرزها و نقاط مختلف شهری و روستایی حاصل تلاش های مجاهدانه پلیس و زمینه ساز ایجاد آرامش اجتماعی بوده که جای تقدیر دارد.

شکری اضافه کرد: مشروعیت و مقبولیت سیاسی نیز از جمله مولفه های امنیت سیاسی است که در ایران اسلامی به برکت رهبری، نیروهای مسلح و ملت آگاه به وجود آمده و امری استوار و غیرقابل انکار است.

وی با بیان اینکه پشتیبانی ملت از ولایت و نظام اسلامی نمونه بارزی از امنیت پایدار سیاسی در جامعه است، افزود: این موضوع نشان دهنده وجود نظامی برخواسته از بطن مردم برای خدمتگزاری است.

عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه نیز در این مراسم با تجلیل از تلاش های نیروی انتظامی در تامین امنیت این شهرستان گفت: وجود امنیت و نظم در جامعه به برکت مجاهدت های شبانه روزی پرسنل این نیرو محقق شده است.

آیت الله محمدتقی پورمحمدی افزود: براساس آیات و روایات قرآنی و اللهی، وجود امنیت در جامعه بستر لازم را برای رشد و تعالی اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی فراهم می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.