حضور باشکوم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب ناامیدی دشمنان شد

امام جمعه میانه با بیان اینکه به رغم تبلیغات منفی دشمنان برای عدم حضور مردم در صحنه‌های اصلی انقلاب و نظام بویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن، مردم بار دیگر با حضور پرشکوه و گسترده خود حماسه آفریدند، اظهار کرد: این حضور سبب ناامیدی هر چه بیشتر دشمنان و معاندین نظام شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین عبداله محمدی روز سه شنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن سال جاری به شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی مردم ایران در قبل از انقلاب و دوران انقلاب اشاره کرد و گفت: اگر مردم ایران در دوران شاهنشاهی آزادی داشتند آیا چنین شعاری سر می دادند؟

وی اضافه کرد: اگر رژیم فاسق پهلوی وابسته نبود ملت ایران شعار استقلال سر می دادند؟ همه این شعارها نشان از این امر داشت که مردم ما نمی خواستند تحت سیطره بیگانگان و دول شرق و غرب باشند.

وی با اشاره ببه اینکه شعارهایی که مردم در دوران انقلاب و قبل از آن سر می دادند نشانگر خواست مردم بود گفت: شعار هیهات من الذله از مهمترین و واضح ترین شعارهای حرکت اباعبدالله الحسین(ع) و مردم ایران در حرکت انقلابی خود بود.

امام جمعه میانه  علت اصلی تمامی خونهای ریخته شده، فشارهای اقتصادی و سیاسی و توطئه ها و هجمه های مختلف از سوی دشمنان نظام و اتحاد آنها علیه ایران و نظام ما را در شعار استقلال خواهی و آزادی ملت ایران دانست.

حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه جمهوری اسلامی حکومتی مستقل است و مردم برای این انقلاب ، تداوم و استمرار آن زحمات بسیاری کشیده‌ و خون های بسیاری داده اند، گفت: جوانان ایران اسلامی بعد از ۸ سال جنگ با رژیم بعث تا دندان مسلح عراق، اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد اما حکومت فاسد پهلوی بحرین را از ایران جدا کرد.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن می‌خواهد ایران را نیز مانند عراق، سوریه و لیبی ناامن کند اما باید بداند ایران اسلامی با رهبری مدبرانه ولی امر مسلمین و مردمان بصیرو آگاه نظام، تمامی نقشه‌های پلید آنان مانند همیشه خنثی خواهد نمود.

خطیب جمعه میانه با اشاره به اینکه سردار سلیمانی‌ها جان خود را فدا کرده‌اند تا انقلاب اسلامی پابرجا باشد، گفت: دشمنان باید بدانند هر چقدر ما را بکشند انقلاب زنده‌تر خواهد داشت.

وی در پایان از مردم خواست تا با حضور پرشور خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی، زمینه تشکیل یک مجلسی غیور، جوان و کارآمد در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب را فراهم کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.