۵۰ میلیارد تومان برای جبران خسارات برف گیلان اختصاص یافت

 معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص ۵۰ میلیارد تومان برای جبران خسارات ناشی از برف در استان خبر داد.

محمدباقر نوبخت روز چهارشنبه در حاشیه  بازدید از مناطق  آسیب دیده در  جمع خبرنگاران اظهار داشت:   ۳۰ میلیارد تومان تنخواه از سوی دولت برای این استان ارسال شده و ۲۰ میلیارد تومان نیز برای رفع سریع مشکلات به توانیر اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: صبح امروز در جلسه هیات دولت،  وزیر کشور گزارشی از آخرین وضعیت رخداد برف را دادیم که مقرر شد تا  با رئیس سازمان مدیریت بحران به استان سفر کنیم  تا بازدیدی از مناطق آسیب دیده داشته و برای کمک به رفع سریعتر مشکلات  و بویژه  باز شدن جاده ورودی مسیر قزوین امامزاده هاشم – سراوان – فومن و رشت  اقداماتی با سرعت انجام شود.

 رئیس جمهوری نیز در گفت و گوی تلفنی با استاندار گیلان در جریان آخرین گزارش درباره مشکلات ناشی از بارش سنگین برف قرار گرفت.

بارش برف در گیلان که از  یکشنبه شب در گیلان آغاز شد و تا غروب سه شنبه ادامه داشت موجب بروز مشکلاتی در گیلان و قطع شدن برق و آب تعدادی از مردم  و مسدود شدن برخی از راههای اصلی و بسیاری از  راههای فرعی و روستایی و بروز مشکلات عدیده برای مردم شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.