راه‌اندازی ۲۱ کارگاه تولید ماسک توسط بسیجیان آذربایجان‌شرقی / کشف ۵ انبار احتکار مواد بهداشتی

سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورا در گزارش اقدامات سپاه عاشورا برای مقابله با کرونا به فرمانده‌کل سپاه، اظهار داشت: قرارگاه بسیج ملی استان از همان روزهای اول شیوع ویروس کرونا راه‌اندازی شد و در قالب این قرارگاه ۷ هزار و ۹۵۲ نفر بسیجی در یک‌هزار و ۱۲۴ خانه بهداشت و مرکز بهداشت استان، بیش از یک‌میلیون و 300 هزار نفر را غربالگری کرده‌اند.

توزیع ۲۱ هزار بسته معیشتی و بهداشتی

سردار خرّم به اقدامات محله‌ای سپاه عاشورا برای مبارزه با کرونا اشاره کرده و گفت: با افزایش آمار مبتلایان از دو هفته قبل در کنار قرارگاه زیستی امام رضا (ع)، قرارگاه مردمی نیز توسط سپاه استان تشکیل شده که تمرکز اصلی این قرارگاه رسیدگی به اقشار ضعیف و مناطق حاشیه‌نشین است که بیش از ۲۱ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در این ‌مناطق توزیع شده است. 

وی ادامه داد: علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی، برای رفع آلودگی محیطی، بیش از دو میلیون متر مربع از معابر اصلی و فرعی استان ضدعفونی شده است. ضدعفونی معابر اصلی توسط خودروهای رفع آلودگی “درخش” و “روتست” و ضدعفونی معابر فرعی و پرتردد نیز توسط بسیجیان عزیز انجام گردیده است.

فرمانده سپاه عاشورا به راه‌اندازی ۲۱ کارگاه مردمی برای تولید ماسک توسط گروه‌های جهادی بسیج اشاره کرده و متذکر شد: بیش از ۱۴ هزار نفر از بسیجیان در این کارگاه‌ها و تیم‌های ضدعفونی مشغول به خدمات‌رسانی هستند.

وی، ضمن تاکید بر مقابله با سودجویان خاطرنشان ساخت: پنج انبار احتکار مواد بهداشتی از قبیل دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده نیز توسط اطلاعات سپاه عاشورا کشف و در اختیار مبادی توزیع قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.