وب سایت کرونای گوگل یک هفته بعد از اعلام ترامپ راه افتاد

ترامپ رئیس جمهور آمریکا یک هفته قبل با تبلیغات فراوان مدعی شده بود که گوگل وب سایت مفصلی در مورد ویروس کرونا راه اندازی کرده است و این در حالی بود که وب سایت یادشده هنوز وجود خارجی نداشت.

به دنبال این ادعای دروغین ترامپ، گوگل مجبور به واکنش شد و با صدور بیانیه ای تصریح کرد که کار طراحی و تکمیل اطلاعات این وب سایت هنوز در مرحله مقدماتی است و پس از راه اندازی در مورد آن اطلاع رسانی خواهد شد.

حالا بعد از گذشت یک هفته گوگل اعلام کرده با همکاری برخی نهادها و افراد مسئول و مرتبط با بیماری کرونا سایت اختصاصی کرونای خود به آدرس google.com/covid19 را راه اندازی کرده است.

سایت یادشده حاوی اطلاعات بهداشتی، نکاتی برای حفظ ایمنی و جلوگیری از ابتلا به کرونا، داده های مربوط به این بیماری، منابع ضروری برای کمک به بیماران مبتلا به کرونا و بخشی برای دریافت کمک و یاری رسانی است. جستجو برای شناسایی مراکز بهداشتی و درمانی مرتبط با کرونا در آمریکا از جمله دیگر امکانات سایت یادشده است.

گوگل اظهار امیدواری کرده در آینده نزدیک این سایت به زبان های بیشتری و با اطلاعات بیشتری برای استفاده دیگر مردم جهان هم در دسترس قرار بگیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.